فر آسای فرید

0930-5171-453
support@farasai.com
نسخه جدید دیکشنری عربی اندروید

انتشار نسخه جدید دیکشنری عربی فرید

یکی از اولویت ها و برنامه های کاری گروه فرآسای ، ارتقاء و به روزرسانی محصولات تولید شده این گروه است. چرا که؛ رضایت کاربران و داشتن محصولی با ارزش و با کیفیت، همواره از اولویتی بیشتر از فروش محصولات برخوردار است.

آخرین نسخه اپلیکیشن فرید، که در حال حاضر در سایت قرار داده شده، حاصل تغییرات و به روزرسانی های زیادی بوده است. در این آپدیت نیز سعی شده، بازخورد نظرات کاربران عزیز و ایده های گروه فرآسای جمع آوری و در بسته به روزرسانی قرار داده شود. تقاضا داریم که توضیحات این مطلب را کامل مطالعه نمایید.

این فایل آپدیت در حال حاضر مخصوص کاربرانی ست که از گذشته این محصول را تهیه نموده و در حال استفاده می باشند. پس از آن در خود اپلیکیشن لحاظ شده و در سایت فرآسای و برای سایر کاربران منتشر خواهد شد. این تغییرات شامل مسایل فنی و کدنویسی اپلیکیشن، موارد بهبود کاربری و همچنین افزایش دامنه کتابخانه های اپلیکیشن است :

 

ارتقا قابلیت های فنی و کاربردی اپلیکیشن

برای استفاده بهینه و کاربری لذت بخش از اپلیکیشن، به قابلیت های فنی و کاربری آن توجه ویژه ای داریم. در اینجا چندین مورد از افزوده شدن تغییرات جدید، در نسخه 3.2.0 را مشاهده می کنید.

  • بهبود و ارتقاء رابط کاربری
  • افزودن امکاناتی در منوی اپلیکیشن
  • ایجاد امکان کپی و به اشتراک گذاری معانی کلمات
  • ایجاد امکان مشاهده آنلاین مثال هایی از کاربرد لغت مورد جستجو در جملات، به همراه ترجمه آن ها
  • افزوده شدن امکان مشاهده فهرست کتاب های دارای نتیجه ، در قسمت شرح معنا و پرش به کتاب مورد نظر
  • افزوده شدن فونت زیبای ایران سنس به اپلیکیشن فرید

 

فهرست کتاب ها و پرش به کتاب مورد نظر ، و تنظیمات جدید کاربرد لغت

رفتن به کتاب مورد نظر     کاربرد لغت عربی

 

مشاهده آنلاین مثال هایی از کاربرد لغت

کاربرد لغت عربی     مثال کاربرد لغت عربی

 

افزایش کتابخانه اپلیکیشن 

یکی از قابلیت های بسیار مهم یک اپلیکیشن یا نرم افزار دیکشنری عربی ، دامنه کتابخانه های موجود در آن می باشد. این مساله مهم را در این سری از تغییرات نیز دنبال نموده ایم.

  • افزوده شدن یک فرهنگ لغت فارسی به عربی جدید به نام فرهنگ اصطلاحات به کتاب های موجود در کتابخانه

 

افزایش تعداد دفعات فعال سازی اپلیکیشن

به منظور راحتی و کمتر کردن دغدغه کاربران معجم فرید، تعداد نصب مجاز و فعال سازی اپلیکیشن فرید به سه عدد افزایش پیدا کرد. تا در صورت نیاز به نصب متعدد و تغییرات در دستگاه های مورد استفاده، این فرآیند با راحتی بیشتری انجام شود.

 

برای انجام به روز رسانی اپلیکیشن چه کاری باید انجام دهم؟

برای انجام فرآیند به روزرسانی اپلیکیشن، تنها کاری که لازم می باشد، دریافت فایل آپدیت و ذخیره آن در دستگاه تلفن همراه، تبلت و هرگونه پلت فرم اندرویدی ست.

برای دریافت فایل آپدیت اپلیکیشن فرید می توانید روی دکمه دانلود کلیک نمایید و پس از دانلود فایل آن را ذخیره نمایید.

 

دریافت فایل آپدیت اپلیکیشن

 چنانچه این فرآیند را با کامپیوتر و یا لپ تاپ انجام می دهید، آن را به تلفن همراه و تبلت خود منتقل کنید و پس از انتقال و ذخیره در حافظه تلفن همراه، مانند یک اپلیکیشن کاربردی، عملیات نصب را انجام دهید. تمامی مراحل به روزرسانی اپلیکیشن، به صورت خودکار انجام خواهد شد.

توجه نیازی به پاک کردن نرم افزار از تلفن همراه و نصب مجدد، و همچنین ورود کد و انجام فرآیند فعال سازی اپلیکیشن نمی باشد. تمامی این اطلاعات در سرور فرآسای ثبت شده و چنانچه مشکلی از قبل برای استفاده وجود نداشته باشد، این فرآیند به درستی پیش می رود. اگر مشکلی بابت رجیستر شدن اپلیکیشن داشته اید، به صفحه راهنمای اپلیکیشن اندروید دیکشنری عربی فرید مراجعه نمایید.

 

دوست عزیز فرآسای، برای داشتن بهترین کیفیت همواره در کنار شما خواهیم بود. این نسخه یکی از تغییرات اپلیکیشن فرید بوده، و همواره نیز این تغییرات و بهینه سازی ها انجام خواهد شد. فعالیت های جدیدمان را نیز به شما اطلاع خواهیم داد.

 

چنانچه برای نصب فایل آپدیت اپلیکیشن فرید و انجام به روز رسانی آن مشکلی داشتید، پرسش های خود را مطرح کنید

 

 

 

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

چه کسی آنلاین است؟

ما 71 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

محصولات جدید

Ahadis blog