فر آسای فرید

0930-5171-453
support@farasai.com
تخفیف آغاز سال تحصیلی 97

تخفیف فرهنگ لغت عربی فرید

آغاز سال تحصیلی را به تمام دانش آموزان، دانشجویان، طلاب و پژوهندگان علم و دانش، تبریک می گوییم. به همین مناسبت ، گروه فرآسای تخفیف ویژه ای برای مدت زمان محدودی در نظر گرفته است.

 

شرایط کد تخفیف چیست؟

این کد تخفیف برای بسته های محصولات فرهنگ لغت عربی فرید  در نظر گرفته شده و تا نیمه آبان ماه سال 1397 اعتبار دارد. عنوان کد تخفیف که تا پایان مدت محدود می توانید استفاده نمایید، TK97 می باشد.

تخفیف ویژه برای محصول فرهنگ لغت عربی فرید شامل 3 بسته می باشد : بسته اندرویدی ، بسته ویندوزی و و بسته کامل فرید یعنی بسته اندرویدی و ویندوزی.

مقدار تخفیف هر یک از بسته های اندرویدی و ویندوزی فرید ، شامل 20 % است. و تخفیف لحاظ شده برای بسته کامل اندرویدی و ویندوزی فرید، علاوه بر 20 % تخفیف همیشگی ، در این دوره شامل 12% تخفیف افزوده می باشد.

 

چگونه می توانم از کد تخفیف استفاده نمایم؟

برای استفاده از کد تخفیف می توانید در صفحه خرید کد فعال سازی ، ابتدا محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید و در بخش دوم، اطلاعات تماس خود به صورت صحیح ثبت کنید. در بخش سوم، در کادری که برای ورود کد تخفیف می باشد، کد تخفیف ویژه را وارد نمایید و پس از آن بر روی دکمه بررسی کلیک نمایید. در صورت ورود صحیح اطلاعات و کد تخفیف، اعتبار آن سنجیده می شود و در قیمت محصول و پرداخت نهایی، آن را لحاظ می نماید. پس از آن می توانید بر روی دکمه پرداخت کلیک نمایید.

 

key buy

 

همانند تصویر زیر در بخش سوم ورود اطلاعات، کد تخفیف را وارد و بر روی دکمه بررسی کلیک نمایید و بعد از تایید کد، سپس روی دکمه پرداخت کلیک نمایید. 

takhfif

 

 

 

نظرات (2)

  1. حسین

برای دانشجویان تخفیف بیشتری نمی دهید؟ پانزده هزار تومان برای یک نرم افزار اندرویدی خیلی گرون هست. تازه با امکان نصب بر روی دو گوشی. مگر کاربر حق تعویض گوشی را ندارد؟ چرا این حق را از او می گیرید؟ کاربر باید هر دفعه بعد از تعویض گوشی دوباره بیست...

برای دانشجویان تخفیف بیشتری نمی دهید؟ پانزده هزار تومان برای یک نرم افزار اندرویدی خیلی گرون هست. تازه با امکان نصب بر روی دو گوشی. مگر کاربر حق تعویض گوشی را ندارد؟ چرا این حق را از او می گیرید؟ کاربر باید هر دفعه بعد از تعویض گوشی دوباره بیست تومان دیگر بپردازد حیف اون پول که بیخودی پرداخت می شود.
شما چرا از طریق بازار نرم افزار را نمی فروشید؟

ادامه مطلب
  1. مدیر سایت    حسین

سلام دوست گرامی
نظرات در خصوص گران ویا ارزان بودن، به خیلی از مسایل مرتبط هست. و فقط به خاطر اینکه این محصول یک نرم افزار اندرویدی است، برداشتی شخصی است. دیکشنری عربی فرید یک اپلیکیشن تخصصی و جامع در حوزه زبان عربی است که برای تولید آن ، بیشتر...

سلام دوست گرامی
نظرات در خصوص گران ویا ارزان بودن، به خیلی از مسایل مرتبط هست. و فقط به خاطر اینکه این محصول یک نرم افزار اندرویدی است، برداشتی شخصی است. دیکشنری عربی فرید یک اپلیکیشن تخصصی و جامع در حوزه زبان عربی است که برای تولید آن ، بیشتر از 3 سال زمان صرف برنامه نویسی و جمع آوری داده ها و کتابخانه آن شده است و همچنان عملیات ارتقا آن ادامه دارد . اگر یک محصول با کاربرد کاملا یکسان، فقط نسخه ویندوز باشد ( که همین گونه نیز هست) قیمت آن خیلی بیشتر ازین مقدار هست.
دوست عزیز، در مورد پرداخت بیست تومن که فرمودید، واقعا نمی دانیم که این مبلغی که گفتید چیست و شما از کجا این موضوع را متوجه شدید؟
در خصوص تعداد نصب مجاز اپلیکیشن و تغییرات جدید، صفحه نسخه جدید دیکشنری عربی فرید را مطالعه بفرمایید.

ادامه مطلب
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

چه کسی آنلاین است؟

ما 63 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

محصولات جدید

Ahadis blog