فر آسای فرید

0930-5171-453
support@farasai.com
راهنمای خرید از سایت

راهنمای خرید و دریافت محصولات

برای دستیابی به محصولات فرآسای، کمترین و آسان ترین راه ها را در نظر گرفتیم. به گونه ای که بتوان به آسانی آنها را مشاهده و بررسی، و در نهایت به آنها دسترسی داشت. محصولات در سایت فرآسای، به دو صورت، یعنی فروش مستقیم و فروش کد فعال سازی ارایه می شود.

جزییات نحوه خرید و دریافت محصولات

ارایه محصول با فروش مستقیم

محصولاتی که به شیوه فروش مستقیم ارایه می شوند، محصولاتی هستند که برای دستیابی به آنها، پس از کلیک برروی محصول و هدایت شدن به صفحه پرداخت الکترونیک بانکی، می توان آن محصول را دریافت و استفاده کرد (در حال حاضر برخی از محصولات و اپلیکیشن های فرآسای، از طریق سایت بازار ارایه می شود)

ارایه محصول با کد فعال سازی

با توجه به مشخصه فنی برخی از محصولات مانند فرهنگ لغت عربی (معجم) فرید، برای فعال شدن نرم افزار در تلفن همراه و یا کامپیوتر، نیاز به تهیه و خرید کد فعالسازی است. بنابراین در مورد این محصولات، ابتدا باید خود محصول مورد نظر را دریافت نمود.

لینک دانلود این دسته از نرم افزارها در بخش محصولات و صفحه مربوط به آن، در دسترس است (فقط با یک کلیک روی دکمه دانلود) پس از دانلود کامل فایل نرم افزار و نصب آن، می توان با مراجعه به صفحه کد فعال سازی وب سایت، مراحل تهیه کد فعال سازی را انجام داد. که پس از دریافت لایسنس، نرم افزار در دستگاه های اندرویدی و یا ویندوزی رجیستر و قابل استفاده کامل می گردد.

 

 

1 - ورود به صفحه محصولات و مشاهده محصول

2 - کلیک بر روی لینک دانلود، دریافت و نصب کامل آن

down

 

3 - دریافت کد فعال سازی نرم افزار

key buy

در صفحه کد فعال سازی، سه بخش وجود دارد که برای انتخاب محصول و ورود اطلاعات شخصی شما می باشد. در بخش اول ابتدا باید نوع محصول و نسخه مربوط به آن را انتخاب کرد. مانند فرهنگ لغت عربی فرید و نسخه ویندوز که مربوط به آن است. بخش دوم که مربوط به ورود اطلاعات شخصی شما می باشد، که اطلاعات خرید و کد فعال سازی به آدرس های ثبت شده در این بخش ارسال می گردد. و بخش سوم نیز مربوط به انتخاب درگاه امن بانکی است که پس از کلیک روی دکمه پرداخت وارد صفحه پرداخت می شوید. با تکمیل شدن مراحل، کد فعال سازی در انتهای آن نمایش و یک ایمیل مبنی بر اطلاعات خرید به آدرسی که هنگام خرید وارد کردید، ارسال می شود.

 

4 - ثبت کد خریداری شده در نرم افزار و فعال سازی آن

پس از نصب کامل و در هنگام اولین اجرای نرم افزار، کادری نمایش داده می شود که کد فعال سازی (شماره سریال) را از شما می خواهد. کد تهیه شده را وارد و پس از چند ثانیه نرم افزار رجیستر می گردد.

نکته مهم در هنگام خرید کد فعال سازی توجه داشته باشید که در برخی موارد، ایمیل مستقیم به " inbox " پست الکترونیک شما ارسال نمی شود، و بجای آن به پوشه " spam " وارد می شود. چنانچه ایمیل را دریافت نکردید، ابتدا پوشه اسپم ایمیل را چک کنید و ایمیل ارسالی از سایت فرآسای را به پوشه inbox منتقل کنید.

برای انتقال ایمیل از پوشه اسپم، ابتدا ایمیل را انتخاب (تیک کنار ایمیل را بزنید) و از ابزار بالای کادر ایمیل، گزینه " restore to inbox " و یا دکمه " not spam " را کلیک کنید.

ارسال اطلاعات خرید، و دسترسی ما برای ارتباط با شما، از طریق اطلاعاتی ست که وارد می نمایید. بنابراین خواهشمندیم که دقت لازم را داشته باشید.

 

 

1 - ورود به صفحه محصولات و مشاهده محصول

2 - بررسی و کلیک بر روی لینک خرید

down pro

 

3 - ورود اطلاعات شخصی مانند ایمیل (در صورت درخواست)

 

vorud email

 

لینک دانلود محصول به ایمیل شما ارسال، و فقط با یک کلیک دانلود می شود

4 - دریافت محصول و نصب آن

توجه  برخی از محصولات (اپلیکیشن های اندرویدی) فرآسای، هم اکنون از طریق سایت کافه بازار ارایه می شوند. که لینک دسترسی در صفحه هر محصول قرار دارد.

 

 

در صورتی که برای انجام این مراحل و دریافت محصولات پرسشی داشتید، از طریق ارسال پیام، ایمیل و یا سایر راه های ارتباطی، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

چه کسی آنلاین است؟

ما 56 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

محصولات جدید

Ahadis blog