فر آسای فرید

0930-5171-453
support@farasai.com
نسخه جدید فرهنگ لغت عربی

انتشار نسخه جدید فرهنگ لغت عربی فرید

یکی از اولویت ها و برنامه های کاری گروه فرآسای ، ارتقاء و به روزرسانی محصولات تولید شده این گروه است. چرا که؛ رضایت کاربران و داشتن محصولی با ارزش و با کیفیت، همواره از اولویتی بیشتر از فروش محصولات برخوردار است.

آخرین نسخه نرم افزار فرهنگ لغت عربی ویندوزی فرید، که در حال حاضر در سایت قرار داده شده، حاصل تغییرات و به روزرسانی های زیادی بوده است. در این آپدیت نیز سعی شده، بازخورد نظرات کاربران عزیز و ایده های گروه فرآسای جمع آوری و در بسته به روزرسانی قرار داده شود. تقاضا داریم که توضیحات این مطلب را کامل مطالعه نمایید.

این تغییرات شامل مسایل فنی و برنامه نویسی نرم افزار، موارد بهبود کاربری و همچنین افزایش دامنه کتابخانه های نرم افزار است :

 

ارتقا قابلیت های فنی و کاربردی نرم افزار

برای استفاده بهینه و کاربری لذت بخش از نرم افزار، به قابلیت های فنی و کاربری آن توجه ویژه ای داریم. در اینجا چندین مورد از افزوده شدن تغییرات جدید، در نسخه 3.0 را مشاهده می کنید.

  • بهبود و ارتقاء رابط کاربری نرم افزار
  • رفع مشکل کرش (هنگ) کردن نرم افزار، روی بعضی از لغات
  • افزوده شدن امکان جستجوی آزاد در متن پنج معجم عربی (لغت مورد نظر در هر جایی از متن باشد، آن را می یابد) ؛ المعاصره ، الغنی ، مختار صحاح اللغه ،

 

افزایش کتابخانه نرم افزار

یکی از قابلیت های بسیار مهم یک نرم افزار فرهنگ لغت عربی ، دامنه کتابخانه های موجود در آن می باشد. این مساله مهم را در این سری از تغییرات نیز دنبال نموده ایم.

  • افزوده شدن یک فرهنگ لغت فارسی به عربی جدید به نام فرهنگ دانشگاهی به کتاب های موجود در کتابخانه نرم افزار

 

افزایش تعداد دفعات فعال سازی

به منظور راحتی و کمتر کردن دغدغه کاربران نرم افزار معجم فرید، تعداد نصب مجاز و فعال سازی به سه عدد افزایش پیدا کرد. تا در صورت نیاز به نصب متعدد و تغییرات در کامپیوتر و دستگاه های مورد استفاده، این فرآیند با راحتی بیشتری انجام شود.

 

برای انجام به روز رسانی نرم افزار چه کاری را باید انجام دهم؟

برای انجام فرآیند به روزرسانی نرم افزار ابتدا باید نرم افزار فرهنگ لغت فرید را از سیستم عامل ویندوز خود پاک (uninstall) نمایید.

برای این کار در کنترل پنل ویندوز، در قسمت لیست برنامه ها (تصویر زیر)، فایل نصبی نرم افزار را پیدا کنید، و سپس با 2 بار کلیک برروی آن نرم افزار را از ویندوز خود حذف نمایید.

 

 uninstall

 

برای دریافت فایل آپدیت می توانید روی دکمه دانلود کلیک نمایید و پس از دانلود فایل آن را ذخیره نمایید.

 

دریافت فایل آپدیت نرم افزار

 

توجه  بعد از نصب نسخه جدید نرم افزار، لازم است که فرآیند فعال سازی را دوباره انجام دهید. فرآیند فعال سازی، با همان کدی که در گذشته تهیه نموده اید انجام می شود، و پس از فعال سازی، همان لایسنس همچنان قابل استفاده برای دو سیستم جدید نیز خواهد بود.

چنانچه مشکلی از قبل برای استفاده وجود نداشته باشد، این فرآیند به درستی پیش می رود. اگر مشکلی بابت رجیستر شدن نرم افزار داشته اید، به صفحه راهنمای نرم افزار فرهنگ لغت عربی فرید مراجعه نمایید.

 

دوست عزیز فرآسای، برای داشتن بهترین کیفیت همواره در کنار شما خواهیم بود. این نسخه یکی از نسخه های به روزرسانی بوده، و همواره نیز این تغییرات و بهینه سازی ها انجام خواهد شد. فعالیت های جدیدمان را نیز به شما اطلاع خواهیم داد.

 

چنانچه برای نصب نسخه جدید نرم افزار فرید و انجام به روز رسانی آن مشکلی داشتید، پرسش های خود را مطرح کنید

 

 

 

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

چه کسی آنلاین است؟

ما 16 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

محصولات جدید

Ahadis blog